Materace już dawno nie kojarzą nam się ze skrzypiącymi, wbijającymi się w ciało sprężynami w tanich hotelach. Dziś jest to element wyposażenia sypialni, któremu możemy zawdzięczać komfortowy sen oraz prawidłową postawę ciała. Hilding Anders, producent materacy najwyższej jakości, to zdecydowanie lider wśród marek na rynku. Dba o to, by każdy produkt spełniał oczekiwania klientów, dzięki czemu udało mu się zyskać rzeszę wiernych fanów. Sprawdź, jakie są właściwości produktów Hilding i dowiedz się, dlaczego warto w nie zainwestować.

Innowacyjne rozwiązania piankowe

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań wśród podłoży do spania są materace piankowe. Można je znaleźć u innych producentów ze względu na dużą popularność, jednak tych najlepszych możemy spodziewać się u Hilding Anders ze względu na innowacyjne podejście i ponadczasową wygodę. Filozofia marki opiera się na tym, by cały czas być o krok przed konkurencją – dzięki temu zawsze znajdą się w ofercie rozwiązania, jakich nie było jeszcze u nikogo innego. Do jednych z najbardziej zaskakujących projektów należą materace piankowe, które posiadają aż sześć różnych stron twardości, dzięki czemu każdy może dostosować podłoże do swoich preferencji. Wystarczy zmienić kolejność warstw piankowych, by odkryć zupełnie nowy poziom miękkości.

Medyczna linia SleepMed

Wyroby medyczne od Hilding Anders - poznaj ich właściwościHilding Anders proponuje rozwiązanie specjalnie dla osób, które mają wysokie oczekiwania względem podłoża do spania. Jest nim między innymi linia produktów wyprodukowana dla poznańskiej firmy EMBE Sp. z o.o. – SleepMed, która uzyskała certyfikat wyrobu medycznego po przeprowadzonych badaniach Instytutu AEH. To sprawia, że poprzeczka postawiona jest bardzo wysoko, ponieważ jakość jest zdecydowanie najlepsza. Materace ortopedyczne to produkt, który polecany jest przede wszystkim osobom niemogącym wstawać z łóżka. Nie powodują odleżyn, dzięki czemu gwarantują wysoką jakość wypoczynku. Sprawdzą się także w sypialniach osób, które borykają się z różnego rodzaju problemami z kręgosłupem czy bólem pleców – prozdrowotne właściwości zapobiegają powstawaniu wad postawy i łagodzą wszelkie dolegliwości.

Materace kieszeniowe – nowa jakość podłoża sprężynowego

Ostatnim z najczęściej stosowanych rozwiązań w naszych sypialniach są materace sprężynowe. Modele kieszeniowe cechują się wykonaniem, które polega na schowaniu wszystkich sprężyn w osobne kieszenie. To powoduje, że podczas snu nie usłyszymy skrzypienia, zgrzytania ani tym bardziej wbijania się drutów w ciało. Rozwiązanie w postaci materaca sprężynowego to innowacja, dzięki której każda noc będzie przespana. Zdaje egzamin zwłaszcza jako podłoże dwuosobowe ze względu na tłumienie ruchów drugiej osoby.

Właściwości materacy Hilding to coś, co powoduje, że produkty te są jednymi z najchętniej wybieranych spośród wszystkich na rynku w branży. Całość dopełnia także filozofia marki, która jest zgodna z ochroną środowiska oraz dbaniem o zdrowie swoich klientów, dzięki czemu zyskuje uznanie nie tylko w polskich placówkach. Warto odwiedzić sklepy z materacami SleepMed, by poznać najwyższą jakość.