Na współczesnym rynku mamy dostęp do najwyższej jakości produktów do spania, wśród których znajdziemy materace. Zostały one stworzone w celu zapewnienia najlepszych warunków do spania. Jednak, każdy z nich wyróżnia się pod względem rodzaju wypełnienia. Zatem, czym charakteryzują się poszczególne modele?

Materace Hilding – czym charakteryzują się modele piankowe? 

Materace piankowe stanowią najliczniejszą grupę wśród produktów do spania od Hilding Anders. Umożliwia to uniwersalna pianka, którą podzielić można między innymi na:

  • wysokoelastyczną, która gwarantuje trwałość i prawidłowe wsparcie kręgosłupa,
  • termoelastyczną, która reaguje na temperaturę ciała użytkownika, dopasowując się do jego anatomicznej budowy sylwetki,
  • lateksową, która odznacza się wysokim stopniem antyalergiczności.

Co więcej, modele dostępne w ofercie Arkadia – Salon Snu sprawdzą się zarówno w sypialni dzieci, jak i osób starszych, wystarczy tylko odpowiednio dopasować je do siebie!

Materace Hilding – jakie właściwości oferują modele sprężynowe? 

Czym charakteryzują się materace Hilding?Materace sprężynowe dostępne w ofercie Arkadia – Salon Snu można podzielić na trzy typy, które między sobą różnią się rozmiarem średnicy. Z uwagi na to, wyróżnia się sprężyny:

  • kieszeniowe,
  • multipocket,
  • pocket plus.

Od tych znanych nam jeszcze kilkanaście lat temu, odróżnia je unikalna budowa. Opiera się ona na umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszonce materiałowej, dzięki czemu materace Hilding pracują w sposób niezależny pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Gwarantuje to między innymi wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań, którą docenią pary, a także osoby preferujące bardziej sprężyste podłoże do spania.

Materace Hilding – czym są modele hybrydowe? 

Materace hybrydowe to innowacyjna technologia, która łączy w sobie dwa rodzaje wypełnienia – piankę oraz sprężyny kieszeniowe. Najczęściej górną część stanowi różnego typu pianka, która zapewnia wygodę oraz świetne dopasowuje się do budowy sylwetki. W ten sposób gwarantuje równomierne podparcie ciała, a także stabilizuje kręgosłup, dzięki czemu jest on zachowany w fizjologicznej pozycji w czasie snu. Natomiast dolna partia materacy hydronowych dostępnych w ofercie Arkadia – Salon Snu stanowią sprężyny. Co więcej, tego typu produkty wyróżniają się właściwościami antyalergicznymi oraz ergonomiczną budową, przez co sprawdzą się w sypialni:

  • par i singli,
  • osób starszych i schorowanych,
  • osób szukających komfortowego rozwiązania do swojej sypialni.

Na sen poświęcamy aż ⅓ swojego życia, z uwagi na co warto zadbać o komfortowe warunki do wypoczywania. Zapewnić je mogą materace Hilding, które możemy dopasować do osobistych potrzeb oraz preferencji dzięki szerokiej gamie modeli.