Poduszki syntetyczne, tak samo jak wysokiej jakości kołdry syntetyczne są w stanie zapewnić nam najwyższy komfort snu! Dzisiaj zrobimy przegląd tego typu produktów i spróbujemy znaleźć najlepsze!

Poduszka syntetyczna na miarę Twoich potrzeb

Poduszki syntetyczne należą do wyrobów nowoczesnych, które posiadają wypełnienie stworzone w warunkach laboratoryjnych przez człowieka. Istnieją różne rodzaje wypełnień – będą to np. włókna z dodatkiem silikonu, lecz również pianka termoelastyczna, która reaguje na temperaturę naszego ciała i świetnie je podpiera. Na ogół są one znacznie bezpieczniejsze dla alergików, ponieważ zabezpieczają nas przed grzybami i różnego rodzaju bakteriami, które lubią takie miejsca, jak właśnie nasze łóżko. Polecane są również dla dzieci, właśnie ze względu na higienę. Podkreślmy, że dobór poduszki jest kwestią bardzo indywidualną, mieć na uwadze musimy tutaj nasze osobiste potrzeby oraz upodobania, a także uwarunkowania, np. waga, wzrost, stan zdrowia i przebyte choroby. Dlatego właśnie dzisiaj wskażemy różnego rodzaju produkty, które można znaleźć na rynku.

Poduszka z pianką termoelastyczną

 Najlepsze poduszki syntetyczne na rynku!Poduszki z pianką termoelastyczną to świetna opcja, która podobnie jak porządne materace czy też dostosowane stelaże pod materac w pozytywny sposób przekładają się na kondycję naszego kręgosłupa. To wszystko dzięki temu, że ich wypełnienie dostosowuje się do naszych krzywizn anatomicznych, świetnie rozluźnia i zapewnia najwyższy komfort. Modelem, jaki warto jest tutaj wziąć pod uwagę będzie poduszka Hilding Visco Prime. Dlaczego?  Skutecznie podtrzymuje naszą głowę i szyję, lecz jednocześnie jest miękka i bardzo wygodna! Jak zostało wspomniane, tego typu wypełnienie dostosowuje się do kształtu głowy, lecz po skończonym użytkowaniu wraca do swojego kształtu. Warto jest dodać, że umieszczona została w specjalnym pokrowcu, który wydziela wspaniały zapach, a także zapobiega rozwojowi pleśni.

Poduszki o specjalnych właściwościach

Poduszki to naprawdę szeroka kategoria. Niewątpliwie ciekawymi są między innymi te przeciwzmarszczkowe. Posiadają one bardzo charakterystyczny kształt, który ma zminimalizować ryzyko pojawiania się zmarszczek sennych, ponieważ twarz jest chroniona przed różnego rodzaju uciskami. Warto też zwrócić uwagę na delikatną i przyjazną skórze tkaninę pokryciową – w  tym przypadku to naturalny jedwab. Inną opcją jest poduszka anatomiczna. Na tle innych wyróżnia się tym, że gwarantuje niezapomniane doznania zapachowe, dzięki temu, że całość wyposażono w specjalne olejki eteryczne.

Wysokiej jakości poduszki to bardzo szeroka kategoria! Warto jest dobrać produkt dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb, który zagwarantuje zarówno zdrowy jak i komfortowy sen!