Hilding Conga to produkt, który składa się z niesamowitego połączenia czterech rodzajów zaawansowanych technicznie pianek. Poznaj szereg zalet, jakimi może się poszczycić ten produkt!

Niezwykła budowa materaca Hilding Conga

Czym w takim razie charakteryzują się wcześniej wspomniane pianki? Trzy z nich są wysokoelastyczne, dzięki czemu wkład materaca jest sprężysty, wytrzymały i odporny na odkształcenia. Wspaniale przepuszczają powietrze, a dodatkowo bezkonkurencyjnie podpierają ciało użytkownika. Jedna jest szczególnie wyjątkowa, ponieważ wykazuje właściwości termoregulacyjne. Mowa tutaj o piance  FloFom, która przyjemnie chłodzi wtedy, gdy ciało tego potrzebuje. Jej dodatkową zaletą jest to, iż zapewnia maksymalną regenerację mięśni oraz podpiera kręgosłup. Kolejny materiał zastosowany podczas tworzenia Hilding Conga to pianka termoelastyczna, która reaguje na ciepło i nacisk ciała użytkownika. Dopasowuje się do indywidualnego kształtu sylwetki użytkownika i zmienia się w zależności od pozycji ciała. Niezwykła budowa to również zasługa podzielenia wyrobu na siedem zróżnicowanych stref twardości. Każda z nich zapewnia indywidualne wsparcie dla konkretnej części ciała. Produkt jest odwracalny, ponieważ charakteryzuje się dwiema różnymi twardościami. Użytkownik może wybrać tę, która najbardziej mu odpowiada. Warto wiedzieć również o tym, że regularna zmiana stron znacznie przedłuża żywotność wyrobu.

Doskonały wybór dla alergików

Hilding Conga - niezastąpione wsparcie dla Twojego ciałaKażdy alergik, szczególnie wiosną, w okresie największego pylenia, marzy o tym, aby odpocząć na chwilę od nieprzyjemnych objawów. Osoby, które zdecydują się na zakup Hilding Conga i są wrażliwe na wszelkiego rodzaju alergeny niewątpliwie będą mogły sobie pozwolić na chwilę oddechu w nocy. To wszystko za sprawą zastosowania antyalergicznego pokrowca Cashmere. Jak sama nazwa wskazuje – składa się między innymi z kaszmiru, a także wiskozy wysokiej jakości. Jest jedwabisty i miły w dotyku, a ponadto wykazuje właściwości izolujące przed zimnem i pochłaniające do 40% wilgoci z otoczenia! Dzięki temu zdrowe i higieniczne środowisko snu jest jak najbardziej zachowane. Ukłonem w stronę alergików jest także stworzenie specjalnych nacięć i profilowań we wkładzie – taki zabieg gwarantuje optymalny przepływ powietrza i utrudnia gromadzenie się szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Dlaczego warto wybrać materace Hilding?

Poszukiwania odpowiedniego materaca potrafią być naprawdę bardzo męczące – szczególnie wtedy, gdy użytkownik nie ma sprecyzowanych potrzeb i preferencji. Równie trudno jest w momencie, gdy przyszły posiadacz nowego materaca ma szczególne wymagania dotyczące podłoża do spania. W takiej sytuacji warto postawić na sprawdzonych producentów oferujących wyroby najwyższej jakości. Właśnie taką marką jest Hilding – jej historia sięga 1939 roku i rozpoczęła się w Szwecji. W niewielkim szwedzkim miasteczku powstawały pierwsze produkty, które po dziś dzień podbijają serca klientów z całego świata. Oczywiście zostały ulepszone i stale się zmieniają po to, by nadążyć za różnymi potrzebami konsumentów. Jeden z najnowocześniejszych zakładów produkujących materace Hilding znajduje się w Polsce – głównie ze względu na to, iż wyroby tej marki są jednymi z najchętniej kupowanych już od 20 lat. Każdy materac jest dokładnie testowany pod kątem higieny, ergonomii, właściwości termoregulacyjnych oraz trwałości.

Jak wiadomo, ile ludzi, tyle opinii. Każdemu nie da się dogodzić, ale można spróbować! Hilding Conga daje możliwość wyboru spośród dwóch różnych twardości, a ponadto jest dopasowany do każdej podstawy – również do regulowanej. Może to właśnie jest model idealny dla Ciebie?

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/