Jeśli jeszcze nie słyszałeś o uniwersalnym, praktycznym i innowacyjnym materacu Hilding Rumba to koniecznie nadrób zaległości! Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, czy ten świetny produkt nadaje się dla Ciebie i twoich bliskich.

Uniwersalny materac dla każdego

Materac Hilding Rumba to produkt, który idealnie nada się dla każdego. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z bólem kręgosłupa, ponieważ ma za zadanie stabilizować pozycję oraz odprężać mięśnie i stawy. Będzie też świetnym produktem dla par, szczególnie takich o dużej różnicy wagowej. Materac odznacza się wysoką elastycznością punktową i dzięki temu, gwarantuje wsparcie oraz dopasowuje się do ciężaru ciała partnerów. Ponadto, produkt ma więcej niezależnych punktów podparcia, co wpływa na jego sprężystość i elastyczność punktową. Hilding Rumba to świetny materac dla alergików, ponieważ do jego produkcji nie użyto żadnych substancji potencjalnie alergogennych. Jest on całkowicie bezpieczny. Klienci, którzy zdecydowali się na ten produkt, zauważyli znaczną poprawę snu i zwiększenie wygody.

Nagrodzony certyfikatami

Dla kogo nada się materac Hilding Rumba?Materace Hilding odznaczają się nienaganną jakością i są darzone ogromnym zaufaniem. Hilding Rumba został odznaczony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie wykorzystano materiałów, które mogłyby być niebezpieczne i zaszkodzić twojemu zdrowiu. Decydując się na zakup tego produktu, zapewniasz sobie i swoim bliskim całkowite bezpieczeństwo. Oprócz tego, materac Hilding Rumba uzyskał certyfikat jakości AEH. Przy pomocy Szwajcarskiego Instytutu AEH, produkt został przetestowany i poddany dogłębnej analizie oraz wielu eksperymentom. Sprawdzono jego ergonomię, higienę, klimat i trwałość. Hilding Rumba posiada również status produktu medycznego, to znaczy, że spełnia on restrykcyjne wymogi dyrektyw unijnych, które dotyczą bezpieczeństwa użytkownika, ochronę zdrowia i ochronę środowiska.

Funkcjonalny i praktyczny

Materace są niesamowicie praktyczne. Hilding Rumba do materac, który nadaje się do łóżek z regulowanymi stelażami, które pozwalają na regulację podgłówka i podnóżka. Ponadto, termoelastyczna pianka Visco, po zetknięciu z ciałem staje się miększa i potrafi dostosować się do jego ułożenia i kształtu. Kupując materac Hilding Rumba będziesz miał do wyboru jeden z dwóch świetnych jakościowo pokrowców. Pierwszy – Velur został wykonany z niesamowicie delikatnego materiału, a dodatkowo wykończono go pianką Visco. Za sprawą specjalnej impregnacji minimalizuje ryzyko wytworzenia się pleśni i likwiduje pokarm roztoczy. Drugi pokrowiec nazywa się Elips i cechuje go wysoki stopień elastyczności, co sprawia, że dopasuje się on do twojego ciała. Użycie taśmy 3D gwarantuje wentylację wkładu i pomaga zadbać o higienę i środowisko snu. Obra pokrowce można łatwo zdjąć i wyprać.

W razie jakichkolwiek pytań, wejdź na naszą stronę i skontaktuj się z nami! Kupując produkt Hilding Rumba zapewniasz sobie niesamowity komfort, funkcjonalność i spokojny sen.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/