Chcąc zadbać o zdrowy sen, staramy się przestrzegać zasad prawidłowej higieny snu. Polegają one między innymi na wdrożeniu w swoje życie kilku zasad, w tym spożywania lekkostrawnej kolacji, unikania używek w godzinach wieczornych czy stworzenie w swojej sypialni komorowego łóżka. Składa się ono z wielu elementów, a głównym jest materac. Zatem, dlaczego warto postawić na najlepsze materac SleepMed i czym się wyróżniają? 

Materace SleepMed a wersalka

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że podłoże do spania ma ważny wpływ na jakość i efektywność naszego snu. Na współczesnym rynku dostępne są równe produkty do spania, w tym używane przez nas na co dzień – wersalki, kanapy i sofy z funkcją spania. Jak się okazuje, nie są to meble przeznaczone do zapewnienia nam prawidłowego i efektywnego wypoczynku, ale codziennego użytkowania, przyjmowania gości czy odpoczynku, np. przed telewizorem. Dlaczego zatem nie powinniśmy na nich spać? Jak się okazuje, wersalka:

  • nie ma odpowiedniego dopasowanego do użytkownika wypełnienia,
  • uniemożliwia prawidłowe wsparcie sylwetki, w tym kręgosłupa,
  • gromadzi wilgoć, bakterie oraz różnego rodzaju alergeny, w tym kurz.

Z uwagi na to, warto zainwestować w porządne łóżko wyposażone w materace SleepMed. Stanowią one produkty przeznaczone do zdrowego wysypiania się. A jakie są ich cechy?

Innowacyjne materace SleepMed - czym wyróżniają się na rynku?Materace SleepMed – cechy

Materac – konstrukcja, która składa się z unikalnego i przebadanego wypełnienia. Dzięki temu może zapewnić nam nie tylko prawidłowe dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, ale także odpowiada za wsparcie kręgosłupa. Oprócz tego, materace SleepMed wyróżniają się licznymi cechami, takimi jak:

  • antyalergiczne i higieniczne środowisko snu,
  • prozdrowotny wpływ potwierdzony przez status wyrobu medycznego,
  • wysoki stopień wentylacji, wspierany przez technologię Airforce,
  • możliwość regulacji twardości w celu idealnego dopasowania do osobistych potrzeb,
  • wyposażenie w unikalne pokrowce z możliwością ściągnięcia i wyprania.

Idealny duet dla zdrowego wypoczynku – poduszki i materace SleepMed

Komfortowe łóżko to nie tylko materac, ale także inne akcesoria, do których zaliczana jest poduszka SleepMed. Warto o niej pamiętać, gdyż z uwagi na ergonomiczny kształt oraz zastosowaną wewnątrz piankę, umożliwia najwyższej jakości wypoczynek. Jest to możliwe poprzez dopasowanie do się do kształtu głowy oraz wspieranie barków i kręgosłupa szyjnego w odcinku lędźwiowym. W ten sposób krążki międzykręgowe, czyli dyski lepiej się uwadniają, a mięśnie i więzadła – regenerują. Oprócz tego poduszka od SleepMed gwarantuje higieniczne i antyalergiczne środowisko snu, gdyż ma podobne właściwości, co materace SleepMed.

Sen stanowi aż ⅓ naszego życia, dlatego warto już dziś zainwestować w komfortowe łóżko i cieszyć się spokojnym wypoczynkiem. Świetnie sprawdzą się tutaj materace SleepMed, które są w stanie idealnie dostawać się do każdego, niezależnie potrzeb czy preferencji.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/