Materace dwustronne to wyjątkowe rozwiązanie dla osób poszukujących połączenia komfortu i długiej żywotności w jednym produkcie. Dzięki możliwości wykorzystania obu stron materaca, użytkownik może regularnie odwracać go, zapobiegając szybkiemu zużyciu i powstaniu odkształceń na powierzchni podłoża do spania. W ten sposób materac odwracalny nie tylko gwarantuje doskonałe warunki do wypoczynku, ale także pozwala cieszyć się jego wygodą i jakością przez wiele kolejnych lat. Poznaj więcej korzyści płynących z wyboru materaca odwracalnego od marki SleepMed i zainwestuj w swój spokojny sen oraz wyjątkowe wsparcie dla kręgosłupa.

Czym jest materac odwracalny?

Materac odwracalny to produkt, który został zaprojektowany z myślą o możliwości użytkowania obu jego stron. Częste przewracanie materaca pomaga utrzymać jego pierwotny kształt i elastyczność, co w dłuższej perspektywie zapewnia lepsze wsparcie dla ciała podczas snu. Może też sprzyjać wyższemu poziomowi higieny. Pozwala bowiem na lepszą wentylację i zmniejsza ryzyko gromadzenia się wilgoci i roztoczy kurzu oraz tworzenia się pleśni.

Materac odwracalny - komfort i długa żywotnośćDzięki regularnemu odwracaniu materaca, obciążenie rozkłada się równomierniej, co zmniejsza ryzyko odkształceń i przedłuża jego żywotność. Redukuje to również tempo zużycia materiałów, z których materac jest wykonany. Produkty tego typu oferują lepsze wsparcie dla ciała użytkownika, szczególnie kręgosłupa, dzięki warstwom o zróżnicowanej twardości i strukturze.

Inwestycja w materac odwracalny jest opłacalna. Wynika to z tego, że produkt wolno się zużywa i doskonale sprawdza się przez długi czas. Dzięki temu nie ma potrzeby częstej wymiany. Jest to korzystne zarówno dla domowego budżetu jak i zdrowia oraz środowiska naturalnego.

Jaki materac odwracalny SleepMed wybrać?

Wiesz już, że chcesz mieć w swojej sypialni materac odwracalny? Podstawą jest dla Ciebie jego wysoka jakość? Przedstawiamy charakterystykę kilku modeli tego typu z oferty marki SleepMed. Może któryś z nich spełni Twoje oczekiwania?

  • SleepMed Premium – to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących harmonii między doskonałym wsparciem punktowym ciała a swobodą w zmianie pozycji podczas snu. Innowacyjna piankowa konstrukcja materaca, wykorzystująca zaawansowane technologie i materiały najwyższej jakości, gwarantuje komfort i długotrwałą wygodę użytkowania. Materac SleepMed Premium jest odwracalny. Każda strona charakteryzuje się innym stopniem twardości, co pozwala na dostosowanie komfortu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Regularne dokonywanie zmian przedłuża jego żywotność i zapewnia równomierne zużycie materiału.
  • SleepMed Hybrid Supreme – to materac dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają podłoża do spania ze sprężynami typu Multi. To rozwiązanie zapewnia dwa razy więcej punktów podparcia niż tradycyjne sprężyny kieszeniowe, idealnie dopasowując się do anatomicznej budowy ciała użytkownika. Dzięki ruchomej warstwie pianki termoelastycznej VitaRest®, właściciel tego podłoża do spania ma możliwość dostosowania twardości materaca zgodnie z własnymi preferencjami. Regularna zmiana stron jest zalecana w celu przedłużenia jego żywotności oraz zapewnienia równomiernego zużycia.
  • SleepMed Natura Plus – to doskonała propozycja dla osób, które cenią innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Dzięki zastosowaniu naturalnych surowców oraz zaawansowanej technologii, materac zapewnia wyjątkowy komfort snu, jednocześnie nie szkodząc środowisku. Dzięki dwustronności możesz cieszyć się niezastąpionymi właściwościami pianek Visco Bio, HR Bio i NATURALIS® przez wiele kolejnych lat.

Wysoka jakość i odwracalność – co jeszcze ma znaczenie?

Materace SleepMed wyróżniają się spośród innych produktów dostępnych na rynku nie tylko odwracalnością, ale również wieloma innymi cechami charakterystycznymi. Przede wszystkim warto podkreślić ich wysoką jakość. Posiadają status wyrobu medycznego, a także przyznano im różne certyfikaty, m.in. Oeko-Tex i AEH. Wszystko to potwierdza przejście produktów SleepMed przez testy jakościowe weryfikujące bezpieczeństwo i trwałość materiałów. Świadectwem trwałości i wytrzymałości materaców jest też 15-letnia gwarancja.

Duże znaczenie ma też konstrukcja. Pianki termoelastyczne wykorzystywane przez SleepMed, takie jak Visco, dopasowują się do kształtu ciała pod wpływem ciepła, zmniejszając nacisk na stawy i kręgosłup. Z kolei wysokoelastyczne pianki HR zapewniają większą sprężystość i lepszą cyrkulację powietrza. Coś dla siebie znajdą też klienci szukający modeli sprężynowych. Materace z kolekcji Hybrid i Hybrid Plus są produkowane z zastosowaniem sprężyn kieszeniowych typu Multi, które podpierają ciało punktowo.

Optymalna regulacja twardości, doskonała wentylacja oraz przystosowanie do regulowanych stelaży to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że materace odwracalne SleepMed są uniwersalnym wyborem dla każdego, kto pragnie zdrowego i regenerującego snu. Dodatkowo, pokrowce przystosowane do prania i ekologiczne surowce potwierdzają dbałość o higienę i środowisko.

Inwestując w materac odwracalny, zyskujesz nie tylko komfortowy i zdrowy sen, ale także pewność, że Twój wybór będzie sprawdzać się przez wiele lat, gwarantując niezrównany komfort i wsparcie każdej nocy. To doskonałe połączenie nowoczesnych rozwiązań i praktycznego podejścia do wypoczynku. Wybierz materac odwracalny i ciesz się komfortem i trwałością na co dzień.

wyrób medycznySleepMed Premium, SleepMed Hybrid Premium, SleepMed Hybrid Supreme, SleepMed Comfort Plus, SleepMed Premium Plus, SleepMed Supreme Plus, SleepMed Hybrid Comfort Plus, SleepMed Hybrid Premium Plus, SleepMed Hybrid Supreme Plus i SleepMed Natura Plus to materace przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.