Zastanawiacie się z partnerem nad wymianą waszego starego materaca? Występuje między wami duża różnica wagowa i chcecie wiedzieć, jaki produkt będzie dla was najlepszy? Przeczytajcie poniższy artykuł, by poznać nasze propozycje.

Uniwersalny materac 

Pierwszy materac, który świetnie nada się w przypadku par o znacznej różnicy wagowej to Hilding Boogie. Jest to produkt o uniwersalnym przeznaczeniu, który daje niesamowity komfort i optymalne odprężenie. Konstrukcja wkładu tworzy aż siedem odpowiednio wyprofilowanych stref twardości, co sprawia, że twoje ciało otrzyma profesjonalne wsparcie podczas leżenia. Blat materaca wykonano z antybakteryjnego lateksu, który nadaje całej konstrukcji sprężystości. Dodatek lekko chłodzącej pianki FloFom sprawia, że osoba leżąca czuje się przyjemnie otulona i może spokojnie zasnąć. Otwartokomórkowa struktura pianki sprawia, że materac jest bardzo przewiewny oraz umożliwia prawidłową wentylację. Materac ma za zadanie zapewnić więcej niezależnych punktów podparcia, co zwiększa jego elastyczność punktową. Dodatkowo, Hilding Boogie został nagrodzony certyfikatem jakości AEH.

Prozdrowotne właściwości

Materace dla pary o różnicy wagowej - jaki model wybrać?Druga propozycja to świetnej jakości materac Hilding Salsa. Jest to produkt stworzony z myślą o parach i partnerach, między którymi występuje znaczna różnica wagowa. Wkład został wypełniony pianką FlexiFoam i zapewnia optymalną sztywność, tworząc siedem stref twardości. Dodatkowo, termoelastyczna pianka Visco, tworząca wierzchnią warstwę, wypływa na komfort i daje wrażenie otulenia. Sprawdzi się świetnie w przypadku par, u których różnica wagowa przekracza 30 kilogramów. Zadaniem materaca jest zapewnić obu partnerom taki sami, wysokiej jakości komfort. Co więcej, Hilding Salsa sprawdzi się świetnie, jako materac przeciwodleżynowy. Przeszedł też mnóstwo badań, by uzyskać status produktu medycznego. Jest to materac, który oprócz komfortu, wesprze kręgosłup, odpręży zmęczone mięśnie i przyniesie znaczną ulgę w bólu.

Innowacyjne rozwiązania

Materace dla pary o różnicy wagowej powinny spełniać pewne kryteria i oczekiwania obu partnerów. Hilding Lambada to innowacyjny materac, który zbudowano na bazie siedmiostrefowego systemu drobnych sprężynek Pocket Plus. Pozwalają one uzyskać odpowiednią sprężystość i bardzo wysoką elastyczność punktową – dlatego jest idealnym rozwiązaniem, gdy wasze wagi znacznie się różnią. Użycie grubej warstwy lateksu pozwala zmniejszyć napięcie mięśniowe, a płyta z naturalnego kokosu pomaga utrzymać odpowiednią i zdrową pozycję kręgosłupa. Wykorzystanie nowatorskich i przemyślanych rozwiązań sprawia, że jest to idealny materac dla Ciebie. Ponadto, pokrowiec, w który ubrano produkt wykorzystuje technologię Purotex, by walczyć z rozwojem pleśni, grzybów, bakterii oraz nieprzyjemnych zapachów.

Materace dostępne na naszej stronie ABC Snu, w tym trzy wymienione wyżej, to produkty najwyższej jakości. Jeśli zależy Ci na optymalnym komforcie to zamów swój egzemplarz już dziś!